אדמה, מים, אש ואויר

שלום, שמי דליה ואני מזמינה אתכם לטיפול דרך מגע ותנועה.

כאן תלמדו להשתמש ביכולות הגוף והנפש שלהם כדי לשחרר דפוסי מתח ומאמץ מהם אתם סובלים. השחרור של דפוס דרך הגוף הוא מרתק ופשוט כאחד והוא כולל תנועה, נשימה וגם עיבוד וחוויה מתקנת של רגשות וחוויות שעברתם בחייכם.

הטיפול נפתח באבחון דרך כפות הרגליים הבוחן את יכולותיך ואת מגבלותיך והטיפול מתבצע ברפלקסולוגיה, טכניקות עיסוי, תרגילי תנועה ותרגילי נשימה בליווי של אבחון השינויים ושיחה.

הטיפול דרך מגע ותנועה משתמש בתיאורית ארבעת היסודות: אדמה, מים, אש ואויר ובעזרתם הוא מפתח את יכולותיך וכוחותיך ומשחרר חוויות מעברך ודפוסים המגבילים אותך, הטיפול מלמד אותך להשתחרר, "לרקוד את עצמך לחיים" במלוא היכולת.

3

תיאורית ארבעת היסודות – אדמה, מים אש ואויר:

היא תיאוריה טרום־מדעית קדומה להסברת מבנה החומר והתהליכים היסודיים הפועלים בעולם, שנוצרה ביוון העתיקה על ידי הפילוסוף אמפדוקלס במאה החמישית לפני הספירה, ואומצה על ידי אריסטו. תיאוריה זו הייתה אבן הפינה באלכימיה של ימי הביניים ובתורות רפואיות של המזרח.
התיאוריה פותחה מאוד באבחון הרפלקסולוגי ובעזרתה ממפים בפגישת האבחון דרך כפות הרגליים את האיברים לאיכויות האלמנטים ולאחר מכן חוקרים את היכולות והכישורים של האדם המשויכים לכל אלמנט ולתפקידו בחיינו.
באבחון אתבונן ואשאל על יכולותיך וכישוריך וכן אתבונן על דפוסים שנתקבעו במהלך חייך.

אבחון בכף הרגל ב10% הנחה לנרשמים כאן!


הוסף כל שאלה בנושא ריפוי מתח גופני-נפשי:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

דליה הרפז

052-3990247

dalia@dalia-dance.co.il