תהליך ריפוי אישי

  • "תהליך הריפוי דרך הגוף גרם לי לראות את עצמי בצורה שונה ונתן לי יותר בטחון עצמי"

"האבחון עזר לי להבין את עצמי ואת הבעיות שלי שאני סוחבת שנים. הטיפול במגע נתן לי שחרור תוך הבנה של חויות. תהליך הריפוי דרך הגוף גרם לי לראות את עצמי בצורה שונה ונתן לי יותר בטחון עצמי. אני ממליצה לאנשים שפתוחים לריפוי ומוכנים לעבור דרך החויות שלהם וגם להפנים את מה שהם לומדים ולשנות הרגלים למען עצמם. קיבלתי תרגולי מודעות ותנועה שעוזרים לזרום ולא להתקע בבעיה. קיבלתי איכות חיים טובה יותר"

נעמי, קוסמטיקאית, הזורע.

  • "הריפוי דרך הגוף הזכיר איך להרפות…קיבלתי בטיפול המון תמיכה, הבנה וקבלה כמו שאני"

"באבחון קיבלתי זווית ראיה חדשה על המצב שלי כיום ותובנות חדשות על מה שקרה לי בעבר. הטיפולים במגע ורפלקסולוגיה שיפרו את הרגשתי, אני אדם שקשה לו להרפות והריפוי דרך הגוף הזכיר איך להרפות וזה חשוב מאוד בחיי הלחוצים. כמו כן קיבלתי בטיפול המון תמיכה, הבנה וקבלה כמו שאני. קיבלתי  תרגילי נשימה וריקוד שהם טיפול עצמי ואני ממליצה לאנשים שמחפשים דרך זמינה ופרקטית להירגע מלחצים ולהתחבר לעצמם, לנפשם דרך הגוף."                                                                                                                                                דינה, דוקטורנטית באוניברסיטת חיפה.

  • "גרמת לי להעריך נכון את האיכויות שבי, למדתי לקבל את עצמי כפי שאני"

"בטיפול גוף ונפש שאני עוברת בתקופה הנוכחית גרמת לי להעריך נכון את האיכויות שבי , להכיר את כל צדדי בצורה מעמיקה ומתוך הבנה מדוע אני מתנהגת כך במצבים מסוימים שאני חווה בחיי . אני לומדת לקבל את עצמי כפי שאני. אני ממליצה מאד להגיע אלייך למי שרוחני בנפשו ומוכן להתחבר לעצמו ולתחושות שלו.  בברכה ובהצלחה גדולה".                                                                                   אהובה, מזכירת מש"א הטכניון בחיפה.

  •  "כואב אך משחרר, נותנת מרחב והקשבה":

" דליה יקרה,  תודה על עשרת המפגשים הטיפוליים שלנו. כל מפגש אתך הוא חוויה. לוחצת בכפות הרגליים, כואב אך משחרר. אפשרת לי להיפתח בפנייך- נותנת מרחב ויש לך הקשבה רבה. ידייך הן קסם-ידיים חמות, נעימות ומנעימות. נעים להיות אתך במפגש טיפולי, חיכך הביישני מאפשר קירבה אליך ופתיחות ומעורר אמון. כל הלחיצות בכפות הרגליים נגעו במקומות הנכונים וגרמו לכאב שיצא בדמעות שלי.   תודה רבה מקרב לב                                                                                                                             זמירה, פנסיונרית מלמדת כישורי מחשב למבוגרים, הזורע.

איך מתבצע אבחון גופני- נפשי דרך כפות הרגליים:
…באבחון אתם מורידים נעליים וגרביים וחושפים את כפות הרגליים שלכם…
כדאי לכם לדעת שבכפות הרגליים שלכם רואים תמונה חדה, אם כי מורכבת של התכונות שלכם, של ההתנהגויות היותר שכיחות שלכם וגם של החלומות שלכם ושל הנטיות המקצועיות שלכם.
ממליצה להגיע לפגישת אבחון עם שאלה חשובה בחיים שלכם, בנושא עבודה,משפחה, גוף או נפש.

משמעות האבחון:
התבוננות על יכולות ונטיות מולדות וביטוין בחייך, בהתאמה לסיפור החיים האישי שלך. תיאור של יכולות מסוימות שלך אשר באות לידי ביטוי רב בחיים, ויכולות אחרות אשר מוחלשות ומכוסות על ידי החזקות יותר.
תיאור של דפוסי חשיבה והתנהגות שמצליחים עבורך התבוננות על דפוסי חשיבה והתנהגות שאינם משרתים אותך. דפוסים שנלמדו בבהיסטוריה שלך ונותרו כהרגל בחייך.

הטיפול
עידוד ואימון של אותן יכולות מוחלשות שלך הזקוקות לכך על מנת להופיע בחייך כעת. הכרות, רענון ושינוי של אותם דפוסים שאינם משרתים אותך.
הלמידה של מכלול יכולותיך הינה חוויה מהנה של היזכרות וגילוי עצמי.
הלמידה נעשית דרך טכניקות מגוונות של מגע ותנועה. מכף רגל ועד ראש, משכיבה ועד ריקוד, הכל בהתאמה אישית.
זהו תהליך ריפוי בו משתחררים מצבי עומס, מתח או חרדה,שהפריעו לביטוי שלך.

עוד על אבחון דרך כפות רגליים
עוד על טיפול במגע ובתנועה

"תזכורת טובה למה שידוע לי על עצמי תוך הגדרות של איכויות ושיעורים שעליי ללמוד"

באבחון שעברתי דרך כפות הרגליים קיבלתי תזכורת טובה למה שידוע לי על עצמי תוך הגדרות של איכויות ושיעורים שעליי ללמוד. אחר כך קיבלתי עבודה קצרה במגע שחיברה בין הנושאים שדיברנו עליהם לחויות גופניות. הייתי רק בפגישה אחת, אבל לקחתי על עצמי להתבונן במה שעלה ולשים לב לתחושות וזה עזר לי לשים לב לדפוסים ולעתים להפסיק אותם כשאני מבחינה בהם. אני ממליצה על אבחון וריפוי דרך הגוף, לחברים וחברות שעוברים קושי פיזי שקשור לדפוסים בגוף או כאלה שיכולים להיעזר בעבודה על דפוסים רגשיים דרך מגע ותנועה.     יולי, שדרנית רדיו, תמרת.

"האבחון אצלך גרם לי לחשוב מחדש ואחרת על דברים ועורר תקווה"

התנסיתי כבר בחיי בטיפול דרך הגוף וגם באבחון ובכל זאת האבחון אצלך גרם לי לחשוב מחדש ואחרת על דברים, להסתכל שונה על דברים שקרו לי ועורר תקווה, את מדהימה! ולכן אני ממשיכה לבוא לטיפול.                                                                                                 עדי גננת יקנעם

אבחון בכף הרגל ב10% הנחה לנרשמים כאן!


הוסף כל שאלה בנושא ריפוי מתח גופני-נפשי:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

דליה הרפז

052-3990247

dalia@dalia-dance.co.il